fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 99 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: به هر میزانی که خیرین سلامت در ساخت بیمارستان مشارکت کنند وزارت بهداشت نیز به همان میزان کمک می کند.

هر میزان خیرین کاشانی در ساخت بیمارستان بقیه الله کاشان کمک کنند وزارتخانه کمک می کند

جمعه, 12 بهمن 1397 ساعت 17:30

    به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،دکتر حسین نیک زاد معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کاشان در حاشیه  بازدیدسرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ساخت بیمارستان بقیه الله کاشان در گفتگو با خبرنگاران گفت:

   

دکتر سعید نمکی، ضمن بررسی روند ساخت این بیمارستان گفت به هر میزانی که خیرین سلامت در ساخت بیمارستان مشارکت کنند وزارت بهداشت نیز به همان میزان کمک می کند.
به گفته وی، ساخت بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) با توجه به قرار گرفتن این منطقه در محور ترانزیت شمال- جنوب کشور ضروری است و از این رو با اضافه شدن 6 هکتار زمین دیگر، مساحت آن هم اکنون به 10 هکتار افزایش یافته است.

دکتر حسین نیک زاد، طراحی اتاق های این بیمارستان را 2 تخت و یک تختخوابی عنوان کرد و افزود: قرار شده تا در قالب این طرح، ساختمانی با زیربنای 35 هزار مترمربع ساخته شود اما منابع مالی وزارت بهداشت محدود می باشد و نیازمند کمک خیرین و مردمی هستیم.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کاشان، به هزینه یک هزار و 400 میلیارد ریالی ساخت بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) اشاره کرد و از نیکوکاران منطقه کاشان خواست در حد توان به اجرای این طرح کمک کنند.

وی، به نقش و سابقه فعالیت خیرین در حوزه سلامت در منطقه کاشان اشاره کرد و ادامه داد: خیرین همیشه پشتوانه معنوی و مادی حوزه بهداشت و درمان بوده و در این راستا نیازمند مشارکت و تعامل همه جانبه آنها می باشیم.

دکتر نیک زاد تصریح کرد: هم اکنون تنها مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی، مردم شهرستان های آران و بیدگل، اردستان، دلیجان، کاشان و نطنز را زیر پوشش دارد و در مواردی شهرستان های دلیجان، محلات، خمین، گلپایگان و نائین نیز از خدمات آن بهره مند می شوند.

لازم به ذکر است: نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه، فرماندار ویژه کاشان، شهردار کاشان، دکتر طاهر موهبتی مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران و جمعی از مسئولین دانشگاه و شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در این بازدید حضور داشتند.

انتهای پیام/م

 

سفر سرپرست وزارت بهداشت به کاشان

خواندن 504 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.