fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 41 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

امام جمعه کاشان گسست همدلی را بزرگترین هدف دشمن دانست و گفت : دشمن مهم‌ترین سرمایه اجتماعی انقلاب اسلامی را که وحدت است مورد هدف قرار داده تا با گسست همدلی بتواند در کشور نفوذ کند.

کاشان|وحدت ملی مهم‌ترین سرمایه اجتماعی انقلاب اسلامی است

شنبه, 11 اسفند 1397 ساعت 14:27

گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، آیت الله عبدالنبی نمازی در خطبه های نماز جمعه این هفته  که در مصلی بقیه الله الاعظم(عج) کاشان برگزار شد، با اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی علیه ملت ایران و ارزش‌های دینی و انقلابی اظهار داشت: حفظ وحدت و همبستگی مردم یکی از مهمترین نیازهای توسعه کشور و ایستادگی در برابر استکبار جهانی است.

با بیان این موضوع که وحدت مسلمانان دشمن را تضعیف می کند گفت:‌ دشمن این روزها مهم‌ترین سرمایه اجتماعی انقلاب اسلامی را که وحدت است مورد هدف قرار داده تا با گسست این همدلی بتواند در نظام و کشور نفوذ کرده و اسلام را نابود کند.

وی برهم زدن این اتحاد را از توطئه‌‌های استکبار دانست و افزود:‌ اصلی‌ترین رسالت آحاد مردم با وجود تمام مشکلات اقتصادی موجود حفظ انسجام ملی و پیروی از ولایت فقیه است بنابراین همه باید برای حفظ نعمت اتحاد و انسجام ملی فارغ از حزب و دسته و گروه سیاسی تلاش کنیم.

وی در ادامه به دیدار بشار اسد با مقام معظم رهبری تاکید کرد: پیروزی مقاومت در سوریه باعث عصبانیت آمریکا شده است.

امام جمعه کاشان با تأکید بر لزوم مراقبت در مقابل توطئه‌های دشمنانان خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی ایران، کمک به دولت و ملت سوریه را کمک به حرکت و جریان مقاومت می‌داند و از صمیم قلب به آن افتخار می‌کند واین باعث عصبانیت امریکا و صهیونیست‌ها شده است. 

 وی در رابطه سالروز تاسیس کمیته امدادا امام خمینی (ره) گفت: این نهاد مقدس، یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

آیت الله نمازی با اشاره به کمک به محرومان جامعه گفت: هدف کمیته امداد، خدمت به محرومان و مستضعفین با رویکرد توانمندسازی فکری، اقتصادی و تحکیم نهاد خانواده است ضمن اینکه در فرهنگ اسلامی بر حمایت از این افراد تأکید شده است.

 وی همچنین با بیان این که کاشان شهر دارالمومنین است در رابطه با برگزاری کنسرت در کاشان افزود: مسئولان فرهنگی باید بسیار مواظب این گونه حرکات باشند تا لطمهای به سبقه ارزشی و دینی شهرستان وارد نشود.

امام جمعه کاشان با اشاره به برخی از ضایعات فرهنگی همچون برگزاری کنسرت موسیقی به نام شادی گفت: آیا برگزاری کنسرت به بهانه ایجاد نشاط برای جوانان همان کار فرهنگی است یا نیرنگ دشمن برای خدشه دار کردن عفت و حیا در جامعه و وارد کردن ناهنجاری‌های اجتماعی است.

انتهای پیام/ ع

خواندن 234 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.