fajr 1400 01

انتخابات 1400

  • پینگ پنگ اصلاح قانون انتخابات میان دولت و مجلس
    ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: مجلس از نظرات و پیشنهادات دولت در خصوص لایحه جامع اصلاح قانون انتخابات استقبال می کند.
  • ببینید | انتقاد سلیمی نمین از شورای نگهبان در خصوص رد صلاحیت لاریجانی
    عباس سلیمی نمین، مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در گفتگو با برنامه برنامه "دستخط" گفت: جایگاه شورای نگهبان را بسیار مهم و تعیین‌کننده برای نظام می‌دانم اما در عین حال معتقد خطای انسانی هستم.
  • ببینید | آیت الله مصباحی مقدم: از عدم احراز صلاحیت لاریجانی تعجب کردم
    مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص و مجلس خبرگان رهبری گفت: علی لاریجانی ۳دوره رئیس مجلس بود و همچنین نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی بوده است و هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رهبری است؛ شورای نگهبان کسی را با این سوابق تایید صلاحیت نکند برای من تعجب آمیز است. واقعا برخورد آقای لاریجانی در این موضوع بسیار خوب بود. من تحلیلم این بود که رهبری نسبت به اتفاقی که رخ داد ناخوشنود هستند؛ برداشت من این بود که واکنش رهبری به اصل عدم احراز صلاحیت لاریجانی بود. در موضوع عدم احراز صلاحیت آقای لاریجانی، رهبر انقلاب ضرورت ندانستند که حکم حکومتی بدهند. منبع: خبرفوری

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 49 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

وزیر نیرو در در ائین ویژه افتتاحیه ای این پروژه گفت: با اجرای این طرح ۱۱ هزار مگاوات برق به ظرفیت برق کشور اضافه شد .

بهره برداری از سیکل ترکیبی کاشان

دوشنبه, 24 دی 1397 ساعت 19:47

رضا اردکانیان وزیر نیرو ضمن عرض تبریک به مناسبت ۴۰ سالگی پیروز انقلاب اسلامی گفت: در چهل سال قبل جمعیت کشور بالغ بر ۳۶ میلیون بود و تمامی نیروگاه ها که اندکی بیش از هفت هزار مگاوات ظرفیت داشتند توسط خارجی ها ساخته شده بود.

10801

وی با بیان اینکه امروز جهانیان از ایران درخواست انتقال علوم دارند، افزود: امروز بالغ ۸۰ هزار مگاوات ظرفیت نصب شده نیروگاهی داریم که افزایش ۱۱ برابری را نسبت به سالهای قبل نشان می دهد و طول شبکه های برق ما نیز بیش از ۱۱.۳ برابر شده است.

وزیر نیرو با بیان اینکه طی این دولت ۱۱ هزار مگاوات به ظرفیت برق کشور اضافه شده است، ابراز داشت: تعداد روستاهای برق دار ما ۱۳ برابر شده است و با توجه به نقش برق در آسایش مردم، این امر نشان دهنده افزایش رفاه و آسایش مردم شده است به نحوی که بیش از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان در این دولت در صنعت برق کشور هزینه شده است.

وی ضمن اشاره به پروژه سیکل ترکیبی افتتاح شده در کاشان گفت: این پروژه سالانه ۲۵۰ میلیون متر مکعب و به معنای ۵۰ میلیون دلار صرفه جویی دارد.

اردکانیان با بیان اینکه از حیث دسترسی آب سالم طی چهل سال از ۲۷ به ۱۳۹ تصفیه خانه رسیده است، افزود: ۲۱۶ تصفیه خانه شهری در کشور وجود دارد در حالی که قبل از انقلاب تنها چهار تصفیه خانه وجود داشت.

وی با بیان اینکه ۶ میلیون نفر جمعیت روستایی در چند سال اخیر به آب شرب دسترسی پیدا کردند، ابراز داشت: برای ۹ پروژه آبرسانی بالغ بر ۸۰۰ یورو اعتبار تخصیص پیدا کرده است که با بالغ بر ۴۰۰ میلیون یورو از آن در این دولت محقق شده است..

خواندن 467 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.