fajr 1400 01

انتخابات 1400

  • پینگ پنگ اصلاح قانون انتخابات میان دولت و مجلس
    ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: مجلس از نظرات و پیشنهادات دولت در خصوص لایحه جامع اصلاح قانون انتخابات استقبال می کند.
  • ببینید | انتقاد سلیمی نمین از شورای نگهبان در خصوص رد صلاحیت لاریجانی
    عباس سلیمی نمین، مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در گفتگو با برنامه برنامه "دستخط" گفت: جایگاه شورای نگهبان را بسیار مهم و تعیین‌کننده برای نظام می‌دانم اما در عین حال معتقد خطای انسانی هستم.
  • ببینید | آیت الله مصباحی مقدم: از عدم احراز صلاحیت لاریجانی تعجب کردم
    مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص و مجلس خبرگان رهبری گفت: علی لاریجانی ۳دوره رئیس مجلس بود و همچنین نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی بوده است و هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رهبری است؛ شورای نگهبان کسی را با این سوابق تایید صلاحیت نکند برای من تعجب آمیز است. واقعا برخورد آقای لاریجانی در این موضوع بسیار خوب بود. من تحلیلم این بود که رهبری نسبت به اتفاقی که رخ داد ناخوشنود هستند؛ برداشت من این بود که واکنش رهبری به اصل عدم احراز صلاحیت لاریجانی بود. در موضوع عدم احراز صلاحیت آقای لاریجانی، رهبر انقلاب ضرورت ندانستند که حکم حکومتی بدهند. منبع: خبرفوری

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 142 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کاشان - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: پیش از انقلاب در این منطقه 50 تخت بیمارستانی وجود داشت که به برکت جمهوری اسلامی با رشد افزون بر 21 برابری به یک هزار و 60 تخت رسید.

پس از انقلاب اسلامی تخت های بیمارستانی در کاشان بیش از 21 برابر افزایش یافت

دوشنبه, 15 بهمن 1397 ساعت 21:09

         دکتر محمد حاج جعفری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی سه بیمارستان دراین منطقه فعالیت می کرد و هم اکنون به 7 بیمارستان رسیده است، افزود: شمار بخش های بیمارستانی نیز از پنج به 60 بخش افزایش یافته است.
   

                                         

وی بیان کرد: تا قبل از دوران انقلاب اسلامی هیچ بخش پاراکلینکی در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل فعالیت نمی کرد اما در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 82 بخش پاراکلینک در این دو شهرستان به مردم خدمات درمانی ارائه می دهند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان از رشد 75 برابری پزشکان عمومی نسبت به قبل از انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد و گفت: شمار پزشکان متخصص نیز از 10 نفر در سال 57 به 190 نفر در سال جاری رسیده است.
وی همچنین شمار دندانپزشکان عمومی و دندانپزشکان متخصص در سال منتهی به انقلاب را به 3 نفر عنوان کرد و افزود: این رقم اکنون به 140 نفر افزایش یافته است.
دکتر حاج جعفری با اشاره به اینکه کلینک و درمانگاه های تخصصی دانشگاهی، بخش خصوصی و همچنین واحد تزریقات و پانسمان و مرکز مشاوره پرستاری پیش از انقلاب در کاشان وجود نداشته است، افزود: هم اکنون در این منطقه 41 مرکز درمانی در این شهرستان به مردم خدمات درمانی ارائه می دهند.
جمعیت نزدیک به 470 هزار نفری شهرستان های کاشان و آران و بیدگل زیر پوشش خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان قرار دارند.

خواندن 320 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.