fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

دستاورد‌های علمی و فناوری چهل ساله انقلاب اسلامی به همت معاونت علمی و کمیته کشوری علم و فناوری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در باغ موزه دفاع مقدس در معرض دید عموم درآمد.

گشایش نمایشگاه ملی دستاورد‌های علمی و فناوری انقلاب

شنبه, 13 بهمن 1397 ساعت 17:08
گشایش نمایشگاه ملی دستاورد‌های علمی و فناوری انقلاببه گزارش  حوزه فن‌آوری‌گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، نمایشگاه ملی دستاورد‌های علمی و فناوری چهل ساله انقلاب اسلامی گشایش یافت. این نمایشگاه با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و پرویز کرمی دبیر کمیته کشوری علم و فناوری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح شد تا دستاورد‌های علمی و فناوری انقلاب اسلامی در معرض نمایش عموم قرار گیرد.

دستاورد‌های علمی  نمایشی از اقتدار ملی است

باغ موزه دفاع مقدس مکانی است که میزبان این دستاورد‌ها است، بازنمایی دستاورد‌های چهل ساله، نمایش اقتدار، توانمندی و کارآمدی جمهوری اسلامی ایران هدف کلی از برگزاری این نمایشگاه است. معرفی این دستاورد‌ها نمایشی از اقتدار ملی است تا اعتماد عمومی و اقتدار کشور ارتقاء یابد.

در این نمایشگاه محصولات ایران ساخت و‌های تک در حوزه‌های مختلف فناوری در معرض دید عموم قرار گرفته است. محصولاتی که با توانمندی و نوآوری‌های نیروی مستعد داخل طراحی و ساخته شده است. محصولاتی که تولید هر یک نشان از پیشرفت کشور در زمینه علمی دارد تا گام به گام در مسیر خودکفایی حرکت کنیم.

در این مراسم از خانواده چند تن از شهدای دفاع مقدس تقدیر و از تمبر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رونمایی شد.

خواندن 920 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.