fajr 1400 01

انتخابات 1400

  • پینگ پنگ اصلاح قانون انتخابات میان دولت و مجلس
    ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: مجلس از نظرات و پیشنهادات دولت در خصوص لایحه جامع اصلاح قانون انتخابات استقبال می کند.
  • ببینید | انتقاد سلیمی نمین از شورای نگهبان در خصوص رد صلاحیت لاریجانی
    عباس سلیمی نمین، مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در گفتگو با برنامه برنامه "دستخط" گفت: جایگاه شورای نگهبان را بسیار مهم و تعیین‌کننده برای نظام می‌دانم اما در عین حال معتقد خطای انسانی هستم.
  • ببینید | آیت الله مصباحی مقدم: از عدم احراز صلاحیت لاریجانی تعجب کردم
    مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص و مجلس خبرگان رهبری گفت: علی لاریجانی ۳دوره رئیس مجلس بود و همچنین نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی بوده است و هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رهبری است؛ شورای نگهبان کسی را با این سوابق تایید صلاحیت نکند برای من تعجب آمیز است. واقعا برخورد آقای لاریجانی در این موضوع بسیار خوب بود. من تحلیلم این بود که رهبری نسبت به اتفاقی که رخ داد ناخوشنود هستند؛ برداشت من این بود که واکنش رهبری به اصل عدم احراز صلاحیت لاریجانی بود. در موضوع عدم احراز صلاحیت آقای لاریجانی، رهبر انقلاب ضرورت ندانستند که حکم حکومتی بدهند. منبع: خبرفوری

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 148 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مهر آئین در بخش دیگری از سخنانش در خصوص وضعیت جامعه امروز ایران اشاره کرده وافزود: چرا در این وضعیت ایده خدا وایده عدالت نجات بخش جامعه ما نیست .

تعزیت آفتاب وسخنرانی دکترمصطفی مهر آئین(26محرم)

یکشنبه, 07 مهر 1398 ساعت 14:36

   درسیزدهمین ویژه برنامه تعزیت آفتاب که ازسوی کانون فرهنگی هنری امام حسین ع در مسجد میرنشانه کاشان برگزار شد,دکتر مصطفی مهرآئین ناصر مهدوی درسخنانی گفت : چرا ایده خدا نتوانست امام حسین ع را نجات دهد, امام حسین ع در روز عاشورا بارهابا مخالفان خوداز ایده خدا ونسبتش با پیامبرخدا ص سخن می گویداما مخالفان او با هیچ ترسی از خدا وپیامبرش او را به شهادت می رسانند ومی کشند پرسش من این است که در چه وضعیتی ایده متعالی خداوند وتوسل به خدا نمی تواند ما را نجات دهد .

وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص وضعیت جامعه امروز ایران اشاره کرده وافزود: چرا در این وضعیت ایده خدا وایده عدالت نجات بخش جامعه ما نیست .

بگفته وی این روزها میتوان افراد زیادی به ویژه کارگران را دید که ما را به خدا قسم می دهند واز ظلم رفته به خود سخن می گویند اما ما بی اعتنا از کنار ان میگذریم وتنها خوشخالیم وشاکر خدائیم که خود مان گرفتار این وضعیت نیستیم .

این استاد دانشگاه پرسش بعدی خود را اینگونه مطرح کرد که چرا التماس وگریه کردن نجات بخش نیست وگریه ودرد دیگران هیچ تحولی در ما ایجاد نمی کند این چگونه جامعه ایست که رنج دیگران تبدیل به امری طبیعی ومعمولی کرده است .

در آخرین شب ویژه برنامه تعزیت آفتاب که باموضوع مرگ حسین , نجات حسین که توام با نمایشگاه کتاب درکانون فرهنگی امام حسین ع میرنشانه برگزار شد قشرهای مختلف از علاقمندان به خصوص تشکلهای اصلاحطلب حضور داشتند .

خواندن 327 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.