fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 36 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور داد تا همه امکانات واحدهای تولیدی انواع ماسک بهداشتی (جراحی و پرستاری) فیلتر دار و ضدعفونی‌کننده‌ها

تولید شبانه روزی انواع ماسک بهداشتی و ضدعفونی کننده‌ها

دوشنبه, 05 اسفند 1398 ساعت 11:43

وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور داد تا همه امکانات واحدهای تولیدی انواع ماسک بهداشتی (جراحی و پرستاری) فیلتر دار و ضدعفونی‌کننده‌ها با بسیج همه امکانات خود تولید محصولات مورد نیاز برای مقابله با کرونا ویروس را به صورت شبانه روزی انجام دهند.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت صمت، رضا رحمانی در حاشیه جلسه ستاد مقابله با کرونا در وزارت صمت، اظهار کرد: تمهیدات لازم برای تأمین مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی بهداشتی انجام گرفته و کمبودی از این نظر وجود ندارد.

وی افزود: در جلسه امروز نیز تصمیم گرفته شد تا واحدهای تولیدی انواع ماسک بهداشتی (جراحی و پرستاری) فیلتر دار و ضدعفونی کننده ها به صورت شبانه روزی فعالیت کنند و واحدهایی که به هر علت در مدار تولید نیستند با رفع مشکلات در اسرع وقت به مدار تولید برگشته و نیازمندی‌های کشور را تأمین کنند.

رحمانی ادامه داد: شرایط موجود کشور به گونه‌ای است که همه باید بدون در نظر گرفتن منافع شخصی به فکر سلامت خود و جامعه باشیم و قطعاً تولیدکنندگان به مانند دوران مختلف این مهم را عملیاتی خواهند کرد.

خواندن 830 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.