fajr 1400 01

انتخابات 1400

  • پینگ پنگ اصلاح قانون انتخابات میان دولت و مجلس
    ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: مجلس از نظرات و پیشنهادات دولت در خصوص لایحه جامع اصلاح قانون انتخابات استقبال می کند.
  • ببینید | انتقاد سلیمی نمین از شورای نگهبان در خصوص رد صلاحیت لاریجانی
    عباس سلیمی نمین، مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در گفتگو با برنامه برنامه "دستخط" گفت: جایگاه شورای نگهبان را بسیار مهم و تعیین‌کننده برای نظام می‌دانم اما در عین حال معتقد خطای انسانی هستم.
  • ببینید | آیت الله مصباحی مقدم: از عدم احراز صلاحیت لاریجانی تعجب کردم
    مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص و مجلس خبرگان رهبری گفت: علی لاریجانی ۳دوره رئیس مجلس بود و همچنین نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی بوده است و هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رهبری است؛ شورای نگهبان کسی را با این سوابق تایید صلاحیت نکند برای من تعجب آمیز است. واقعا برخورد آقای لاریجانی در این موضوع بسیار خوب بود. من تحلیلم این بود که رهبری نسبت به اتفاقی که رخ داد ناخوشنود هستند؛ برداشت من این بود که واکنش رهبری به اصل عدم احراز صلاحیت لاریجانی بود. در موضوع عدم احراز صلاحیت آقای لاریجانی، رهبر انقلاب ضرورت ندانستند که حکم حکومتی بدهند. منبع: خبرفوری

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 147 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تهران خود را برای استقبال از حضرت امام (ره) آماده کرده بود، فضای ایران اسلامی فضای مهر ومحبت ، صفا وصمیمیت ، وحدت , همکاری وهمیاری بود.

خاطرات دهه فجر از زبان موسس رسانه فجر

سه شنبه, 16 بهمن 1397 ساعت 11:45

         تهران خود را برای استقبال از حضرت امام (ره) آماده کرده بود، فضای ایران اسلامی فضای مهر ومحبت ، صفا وصمیمیت ، وحدت , همکاری وهمیاری بود.

         

        تمامی قشرهای مختلف مردم اعم از مسئولان حوزوی ودانشگاهی سیل خروشان جمعیت مسیر سی وسه کیلومتری فرودگاه تا بهشت زهرا را پوشانیده بود. من در آن موقع عضو یکی از گروههای سرود خمینی ای امام که قرار بود در میدان آزادی اجرای برنامه کنم بودم ، مسئول گروه حسینعلی شریف قاری و موذن برتر کشور بود که مدتها بود برخی از سرودها را تمرین می کردیم ، علاوه برآن سرباز مهندسی ارتش واقع در حوالی میدان انقلاب (24 اسفند) بودم خودم را به میدان آزادی رساندم ، دوربینی که در اختیار داشتم از حضور مردم در راهپیمائی عکسهائی گرفتم که موجود است . حدود ساعت ده ونیم بود که با ورود بلیزر حضرت امام به آن محل توانستیم سرود خمینی ای امام را اجرا کنیم .

از سوئی دیگر درمحل خدمتم جنب و جوش خاص حاکم بود ، این محل نظامی بدلیل همراهی اکثر فرماندهان وپرسنل آزادی خاصی برخوردار بود ، دراین واحد مهندسی نقشه تمامی پادگانها ی کشور طراحی ویا نقشه های آن زیر نظر مستشاران ناتو اداره می شد وگفته می شد این پادگان تحت نظر یک گروهبان آمریکائی است .

         شب 12 بهمن بچه ها در آسایشگاه جمع بودند ومنتظر بودند تلویزیون ورود حضرت امام را نشان بدهد که با نمایش آن شور وحال زاید الوصفی حاکم بو وفریاد اله واکبر و صلوات فضای آسایشگاه را عطر آگین کرده بود که در این اسثنا خیلی از افراد را هم خوش نیامد ، در عین حال تحولات 12 بهمن تا 22 بهمن به نحوی بود که روز به روز به اوج انقلاب افزوده می شد به نحوی که با زدو خورد ها ی پراکنده در حوالی پادگان نیروی هوائی واطراف گارد شاهنشاهی آرام آرام این پادگانها به تصرف نیروهای انقلاب در امد ، وبا گسترش آن به منطقه ولیعصر و جام جم این درگیریها به داخل صداو سیما رسید ورادیو تلویزیون هم به تصرف نیروهای انقلاب درآمد وگوینده صدای انقلاب اسلامی وفروپاشی نظام 2500 ساله شاهنشاهی را به گوش جهانیان رساند .  

خواندن 401 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.