جهش تولید

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 336 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل از طرح ساخت دهکده مهربانی با رویکرد رفاهی از سوی نیکوکاران در این شهرستان خبر داد.

دهکده مهربانی در آران و بیدگل ساخته می شود

دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 14:34

حیدر ایمانیان روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: دهکده مهربانی شامل مجموعه ای از سالمندان روزانه، توانبخشی روزانه، نگهداری معلولان ذهنی و مجموعه ای رفاهی جهت استفاده توانخواهان و عموم مردم در زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع خواهد بود.


وی افزود: پیش بینی می شود که ساخت مرحله نخست این طرح در قالب قراردادی به ارزش 12 میلیارد ریال از سوی فردی نیکوکار جنب پارک شادی آران و بیدگل تا سال آینده به بهره برداری برسد.n83041064 72560598
رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل بیان کرد: برای ساخت مرحله دوم دهکده مهربانی شامل مرکز توانبخشی روزانه، معلولان ذهنی و مجتمع رفاهی 20 هزار مترمربع زمین از سوی راه و شهرسازی واگذار شده و رایزنی با نیکوکاران جهت مشارکت در این طرح جریان دارد.
وی با اشاره به ساخت مرکزی رفاهی تفریحی در دهکده مهربانی برای استفاده مردم و توانخواهان اضافه کرد: بخشی از هزینه های جاری مجموعه با بهره برداری از این مرکز و درآمدزایی آن تامین خواهد شد.
ایمانیان در ادامه از خدمت رسانی به 2 هزار و 200 نفر در حوزه توانبخشی (700 نفر مستمری بگیر و 180 نفر در حوزه اجتماعی) اشاره کرد و گفت: برنامه های سازمان بهزیستی تنها با اعتبار دولتی تحقق نمی یابد و نیازمند مشارکت های مردمی هستیم.
به گفته وی، طرح ساخت دهکده مهربانی در شهرستان آران و بیدگل از سال 1395 آغاز شده و هم اکنون 15 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
آران و بیدگل با جمعیت افزون بر 103 هزار نفر در فاصله 6 کیلومتری کاشان و 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

خواندن 208 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.