fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 35 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

با افتتاح مجتمع پزشکی تجاری مسجد آیت الله العظمی رضوی کاشان ایتام این منطقه از خدمات آن بهره مند می شوند .

مجتمع پزشکی تجاری مسجد آیت الله العظمی رضوی ره

چهارشنبه, 05 تیر 1398 ساعت 12:36

     با افتتاح مجتمع پزشکی تجاری مسجد آیت الله العظمی رضوی کاشان ایتام این منطقه از خدمات آن بهره مند می شوند .

عملیات اجرائی این طرح که از بهمن ماه 96 در زمینی به وسعت 240 متر مربع آغاز شده است تاکنون بالغ بریک میلیاردتومان توسط افراد خیر هزینه شده است وپیش بینی می شود با تامین 500 میلیون تومان اعتباردیگر این طرح تا دهه مبارک فجر98 به بهره برداری برسد .

این مجتمع در سه طبقه پزشکی تجاری احداث می شودودرآمدش برطبق اساسنامه ثبتی این موقوفه برای تحصیل, معیشت, وازدواج ایتام اختصاص می یابد .

مسجد آیت الله العظمی رضوی دارای پیشینه 570 ساله است که دارای موقوفه های زیادیست و این مجتمع پزشکی تجاری یکی ازاین موقوفه هاست .

تاریخچه موقوفه مسجد حضرت آیت الله العظمی رضوی ره

عضو هئیت امنای مسجد آیت الله العظمی رضوی ره با اعلام این مطلب به تاریخچه این موقوفه ارزشمند اشاره کرد وچنین اظهارکرد:این بنا از ابتدا دو باب حمام مردانه زنانه بوده که درزمان تعریض میدان قاضی اسدالله در سال 1342 دو سوم بنا وزمین مجاورآن درمیدان قرار گرفت که پس ازاستفتاء ازحضرت آیت الله العظمی گلپایگانی ره اجازه تبدیل آن به احسن داده شد که با همت هئیت امناء خیرین شهری وبرون شهری اقدام به ساخت وساز این مجتمع مسکونی تجاری وفرهنگی نموده شد که باتوجه به زمان بهره برداری وتنظیم اساسنامه, مقررشد درآمدش صرف امورات وروشنائی این مسجد وهزینه تحصیل ومعیشت ایتام محله ومنطقه قرار گیرد .

حاج حسن ستوده درپایان باتشکر وقدردانی ازکسانیکه دراین امرخیرمارایاری کرده اندابراز امیدواری کرد,با کمک ومساعدت دیگر افراد نیکوکار وخیر اندیش منطقه بتوانیم این مجتمع مسکونی, تجاری وفرهنگی را در موعد مقرربه بهره برداری برسانیم وبرای صاحبان این امورخیرنیز ازخداوند بزرگ برایشان پاداش دنیوی واخروی آرزومندیم .

خواندن 1039 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.