جهش تولید

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 128 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این مراسم که با مدیحه سرائی حاج رضاصدوقی توام بود استادرضا زاده درسخنانی مظلومیت حضرت اباعبدالله الحسین ع درصحرای کربلا را مورد بررسی قرارداد

مقتل خوانی استاد رضازاده در عاشورا

یکشنبه, 07 مهر 1398 ساعت 13:55

مراسم مقتل خوانی استاد رضا زاده در عاشورای حسینی با حضورجمعی از ارادتمندان حسینی از سوی هئیت رهروان عترت در مسجد عربی کاشان برگزار شد.

این مراسم که با مدیحه سرائی حاج رضاصدوقی توام بود استادرضا زاده درسخنانی مظلومیت حضرت اباعبدالله الحسین ع درصحرای کربلا را مورد بررسی قرارداد وگفت: امام حسین ع در پیامی اعلام کرد هرکس به من ملحق شود بشهادت می رسد این درحالی بود او را از سفر به کربلا نهی می کردند وعاقبت درروز عاشورا 30 هزار نفر در برابر 72 نفر صف آرائی کردند

وی به افرادی که در منبر هرچی از دهنشون درمیاد نسبت به شهدای مدفع حرم ورهبری جسارت می کنند که چه کردید میگم طی چند سال حضور داعش در منطقه 4هزار شهید مدافع حرم تقدیم کردیم هم سوریه حفظ شد وهم عراق وهم زن وبچه هایمان همه اسارت نرفتند, بی معرفت این امنیت برای شما غصبی وحرامتان هست , مگر که نشنیدی که مادرانی را از بچه هاشون جدا کردند وپس از مدتها تجاوز وگرسنگی غذائی به آنها دادند وبعدا گفتند این گوشت فرزندان شماست . چنین جنایاتی در تاریخ سابقه نداشته واگر یکهزار شهیدی ایرانی مدافع حرم رابه موقع نداده بودیم خدا می داند چه برسرما که باهدف ایران در منطقه آمده بودند,وامام حسین ع شهیداین جهل هاشدند. واین حرکت با انتقال پرچم حضرت ابوالفضل ع ونصب برگنبد حضرت زییب س اجرائی شد .

استاد رضا زاده دربخش دیگری از سخنانش با ذکر نمونه هائی از ایثاروفداکاری در روز عاشورا اهمیت گریه برابا عبدالله الحسین ع راکه مظلومانه بشهادت رسیدند یادآور شدوافزود ائمه معصومین س تاکید کردند هر وقت مصیبتی به شما می رسد در رثای امام حسین ویارانش نوحه سرائی کنید .

خواندن 136 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.