fajr 1400 01

انتخابات 1400

  • لغو تحریم سپاه ، نقدی که نسیه شد
    ظریف در صفحه ۴۳ آخرین گزارش مکتوب خود به مجلس درباره واپسین توافق های مذاکرات از پذیرش خروج سپاه از فهرست تحریمی سازمان های تروریستی آمریکا خبر داده بود... دوم تیر ۱۴۰۰ روحانی اعلام کرد: «: اگر به عراقچی اختیار بدهیم، همین امروز تحریم می‌تواند برداشته شود.» اما این فرصت طلایی ملی ، بخاطر مصلحت سنجی های جناحی که معتقد بودند ، امضای تیم روحانی نباید پای توافق نهایی بنشیند و امضای رئیس جمهور اصولگرا باید جایگزین آن شود ، هدر رفت.
  • دولت ناکارآمد فعلی ، خروجی انتخاباتی غیر رقابتی است
    سوای نقد به شخص رئیس جمهور، اکنون باید حامیان او هم پاسخگوی حمایت شان از نامزدی آقای رئیسی باشند زیرا نتیجه حمایت آنان ، استقرار دولتی است که از توانمندی ، تجربه و دانش لازم برای اداره کشور ، بهره مند نیست.
  • تلخی های سال ۱۴۰۰
    از آن‌جا که فقر پدیده‌ای اقتصادی است، به‌طور طبیعی در حوزه اقتصاد آثاری ویران‌گر برجای می‌نهد. این پدیده چنانچه به موقع شناسایی و نابود نشود، چون غده‌ای سرطانی گسترش یافته، جامعه را فرا می‌گیرد و به مرگ اجتماع می‌انجامد

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 115 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

فرماندار ویژه شهرستان کاشان در راستای رفع موانع تولید و تسهیل در سرمایه گذاری به همراه مدیران دستگاه های اجرایی از شرکت افزون پلاست بازدید نمود.

بازدید فرماندار کاشان از شرکت افزون پلاست

شنبه, 29 دی 1397 ساعت 13:34

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در ابتدا رئیس و اعضای کارگروه رفع موانع تولید شهرستان کاشان از خط تولید و کارگاه های این شرکت بازدید بعمل آوردند و سپس در جلسه ای که بدین منظور تشکیل شد مدیران دستگاه های اجرایی هر یک به بیان دغدغه های خود پرداختند.
   

    11515از جمله مشکلات مطرح شده در این جلسه در خصوص مشکلات بانکی و دریافت تسهیلات، مواد اولیه و همچنین مباحث زیست محیطی عنوان شد.
در ادامه این برنامه فرماندار کاشان ضمن تاکید بر اهمیت رفع موانع بر سر راه شرکت های تولیدی خواستار ارائه راه حل از سوی دستگاه های متولی امر شد.
شایان ذکر است شرکت افزون پلاست در سال ۱۳۸۳ با افتتاح کارخانه در زمینی به مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع در شهر کاشان با بیش از ۳۰ سال تجربه در صنعت پلاستیک و ملامین، فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات خانگی پلاستیک و ملامین با کیفیت بالا اعم از محصولات پلاستیک تزریقی و بادی و ساخت ماشین‌آلات صنایع پلاستیک و ملامین آغاز نمود.
هدف عمده احداث این شرکت در امر صادرات محصولات پلاستیک و کسب بازارهای جدید صادراتی بوده است و هم اکنون بخش اعظمی از تولیدات این شرکت به بازار کشورهای مختلف صادر می شود.

 

 

 

 

 

هدف عمده احداث این شرکت در امر صادرات محصولات پلاستیک و کسب بازارهای جدید صادراتی بوده است و هم اکنون بخش اعظمی از تولیدات این شرکت به بازار کشورهای مختلف صادر می شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

خواندن 1636 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.