جهش تولید

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 26 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماینده مردم اصفهان با تاکید بر این که لحظه ای نباید از شعار احیای زاینده رود غافل شد، گفت: نمایندگان مردم اصفهان در مطالبات خود به دنبال احیای مصوبات قانونی و جاری کشور هستند.

لحظه ای نباید از شعار احیای زاینده رود غافل شد

دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 14:27

به گزارش ایرنا، حیدرعلی عابدی چهارشنبه شب در همایش هم اندیشی شوراهای اسلامی بخش مرکزی اصفهان افزود : اگرچه در بخش شرق مهمترین مشکل، مساله آب است و نباید از سایر اقدامات غفلت کرد.


وی با اشاره به ضرورت تغییر الگوی کشت، اظهارداشت: گله ما از جهاد کشاورزی آن است که چرا مانند سایر استانها در حوزه مباحث گلخانه ای اقدامات لازم صورت نمی گیرد.n83148990 72742330
نماینده مردم اصفهان در محلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرق اصفهان خط تماس با کویر است، تصریح کرد : اگر در این منطقه جلوی گسترش کویر را نگیریم در آینده با مشکلات بسیاری مواجه می شویم.
وی با اشاره به مشکلات درمانی مردم شرق اصفهان، ادامه داد: در شرق اصفهان به غیر از بیمارستانی در نیک آباد، هیچ مرکز درمانی دیگری وجود ندارد یا کارخانه صنعتی در شرق اصفهان احدث نشده است چون همه حواسمان را به مساله زاینده رود معطوف کرده ایم.
نماینده مردم اصفهان ادامه داد : در سال 98 بیش از 10 پلی کلینیک در شرق اصفهان دایر خواهد شد و امسال از مجموع 10 دستگاه آمبولانسی که به اصفهان اختصاص داده شده شش دستگاه به شرق اصفهان تعلق گرفته است.
وی تصمیمات جدی مسوولان اجرایی در خصوص ایجاد شغل و ایجاد زیر ساخت های کشت گلخانه ای در شرق اصفهان را خواستار شد.
عابدی با اشاره به استعفای نمایندگان اصفهان در خصوص مساله آب اصفهان، تصریح کرد: این استعفا هوشمندانه بوده زیرا از این طریق برای نظام اسلامی زنگ خطرمساله آب را به صدا درآوردیم.
این نماینده مجلس تاکید کرد: متاسفانه برخی القا کرده اند که استان اصفهان می خواهد تمام امکانات را به سمت خود جذب کند در حالی که قرار نیست به هیچ استانی ظلم کنیم.
عابدی تصریح کرد: حرف نمایندگان حرف متخصصین است باید جلوی تخلف ها گرفته شود بابد در مسیر زاینده رود، ایستگاه های لوله گذاری باشد و معنا ندارد همزمان چندین لوله گذاری شود و از آب به صورت غیر قانونی برداشت شود.
وی خاطرنشان کرد: طرح بهشت آباد مختص برای آشامیدنی است که با جمع آوری سیلابهای اضافی است که به خلیج فارس می رود، محقق می شود.
نماینده مردم اصفهان اضافه کرد: لغو طرح های آبرسانی به فلات مرکزی موجب ضربه وارد شدن به توسعه این منطقه می شود و استان چهارمحال و بختیاری اولین استانی است که از این مساله آسیب می بیند.
همایش هم اندیشی شوراهای اسلامی بخش مرکزی اصفهان با حضور 279 عضو شوراهای اسلامی از 80 روستای بخش مرکزی اصفهان در تالار شهروند این شهر برگزار شد.

خواندن 260 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.