جهش تولید

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 103 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

راهپیمائی یوم الله 22 بهمن مردم کاشان با عنوان حماسه حضور , عظمت ملت وتکریم سردار دلها قاسم سلیمانی با حضور قشرهای مختلف مردم در میدان جهاد کاشان با شکوه فراوان برگزار شد .

راهپیمائی 22 بهمن در کاشان

سه شنبه, 22 بهمن 1398 ساعت 22:34

راهپیمائی یوم الله 22 بهمن مردم کاشان با عنوان حماسه حضور , عظمت ملت وتکریم سردار دلها قاسم سلیمانی با حضور قشرهای مختلف مردم در میدان جهاد کاشان با شکوه فراوان برگزار شد .

دراین مراسم جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) گفت: پیام انقلاب اسلامی کفرستیزی، خداباوری، باور کردن شرافت انسان‌های امروزی و ظلم‌ستیزی است و اینکه جامعه را می‌توان با دین خدا مدیریت کرد.

سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور در این مراسم با اعلام این مطلب گفت: پیام انقلاب اسلامی این بود که مسلمانان نوکر اجنبی نباشند و امام راحل هوشمندانه و خردمندانه این مهم را کامل انجام دادند که البته همه قدرت‌های بزرگ جهان در برابر آن ایستادند.

وی افزود: انقلاب درخشندگی اسلام را بار دیگر پرفروغ و تابان کرد و ضمیر همه انسان‌های پاک را در جهان مخاطب قرار داد و توانست به همه بگوید که بیایند زیر پرچم دین خدا درس آزادگی، رهایی و تعالی بیاموزند و به آن عمل کنند .

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) یادآور شد: روزی در ۴۰ سال گذشته نبود که دشمن دست از توطئه و فتنه بر ضد نظام جمهوری اسلامی بردارد.

وی با گرامیداشت یاد شهیدان والامقام دستغیب، صدوقی، مدنی، اشرفی‌اصفهانی، قاضی طباطبایی، مطهری، بهشتی، رجایی و باهنر اظهارداشت: این شخصیت‌های ارزشمند انقلاب، از سوی دشمنان نظام با ترور به شهادت رسیدند.

غیب‌پرور با تجلیل از شهیدان دوران دفاع مقدس اضافه کرد: این دوران هشت ساله صحنه‌ای از دشمنی آمریکا با ایران بود که جوانان مرز و بوم کشور پای کار آمدند و در دفاع از دین خدا و اسلام جان دادند و شهید شدند.

وی ادامه داد: پس از دوران دفاع مقدس نیز دشمن دست از پلیدی برنداشت و ایران را در محاصره اقتصادی قرار داد، از جنبه فرهنگی نیز بر ضد انقلاب تاخت و تاز کرد اما چون نتوانست نظام جمهوری اسلامی را به صورت مستقیم مورد هجمه قرار دهد، با بهره‌گیری از داعشی‌های تکفیری، جنگ‌های نیابتی را در سوریه و عراق به راه انداخت.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) بیان کرد: فرزندان غیرتمند و سرافراز ایران بیش از یک‌هزار کیلومتر آن سوی مرزهای ایران به دفاع از انقلاب، مکتب و قرآن پرداختند که اگر دفاع نمی‌کردند، اسلام در خطر بود و مردم امنیت و آرامش کنونی را نداشتند. وی تاکید کرد: دشمنان تا به امروز به طور مداوم وعده ساقط کردن انقلاب اسلامی را می‌دهند و خواب‌های آشفته برای نظام تعبیر می‌کنند اما چشم دیدن حضور مردم در یوم‌الله ۲۲ بهمن را با وجود مسایل و مشکلات ندارند که صحنه دفاع از انقلاب است.

غیب‌‍‌پرور افزود: رییس جمهور قمارباز آمریکا با خوش خیالی عمیق حاج قاسم سلیمانی را شهید کرد، اگرچه در حقیقت فقدان این سردار سرافراز ضایعه‌ای برای اسلام بود اما بفرموده رهبر معظم انقلاب، سلیمانی یک مکتب است که زایش دارد، زیرا انقلاب اسلامی تولیدگرو برگرفته از آرمان‌های عاشوراست ودر آینده تاثیر برکات خون، دیدگاه، فکر و منش او را هم خواهیم دید.

وی در ادامه نیز گفت: مردم وظیفه خود را خوب انجام دادند که مسوولان هم باید قدر مردم را بدانند و اگر از ته دل نوکری مردم را قبول نداشته باشند، شک نکنند که جایگاه آنها جهنم است.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) تشریح کرد: غفلت برخی مسوولان، نمک پاشیدن روی زخم است زیرا مردم انقلاب، اسلام و رهبر خود را دوست دارند و در راه خدا با شهیدان والامقام پیمان وفاداری بستند.

وی انزجار مردم از لبخندهای تصنعی آمریکا و اروپا را یادآور شد و اضافه کرد: مردم به خادم، مقاومت، ایستادگی و اسلام نیاز دارند و نباید با باورهای آنها بازی شود، چرا که به اندازه کافی دشمن وجود دارد.منبع ایرنا

خواندن 107 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.