fajr 1400 01

انتخابات 1400

  • پینگ پنگ اصلاح قانون انتخابات میان دولت و مجلس
    ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: مجلس از نظرات و پیشنهادات دولت در خصوص لایحه جامع اصلاح قانون انتخابات استقبال می کند.
  • ببینید | انتقاد سلیمی نمین از شورای نگهبان در خصوص رد صلاحیت لاریجانی
    عباس سلیمی نمین، مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در گفتگو با برنامه برنامه "دستخط" گفت: جایگاه شورای نگهبان را بسیار مهم و تعیین‌کننده برای نظام می‌دانم اما در عین حال معتقد خطای انسانی هستم.
  • ببینید | آیت الله مصباحی مقدم: از عدم احراز صلاحیت لاریجانی تعجب کردم
    مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص و مجلس خبرگان رهبری گفت: علی لاریجانی ۳دوره رئیس مجلس بود و همچنین نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی بوده است و هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رهبری است؛ شورای نگهبان کسی را با این سوابق تایید صلاحیت نکند برای من تعجب آمیز است. واقعا برخورد آقای لاریجانی در این موضوع بسیار خوب بود. من تحلیلم این بود که رهبری نسبت به اتفاقی که رخ داد ناخوشنود هستند؛ برداشت من این بود که واکنش رهبری به اصل عدم احراز صلاحیت لاریجانی بود. در موضوع عدم احراز صلاحیت آقای لاریجانی، رهبر انقلاب ضرورت ندانستند که حکم حکومتی بدهند. منبع: خبرفوری

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 64 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

انجمن راویان دفاع مقدس منطقه کاشان با حضور رزمندگان سالهای دفاع مقدس , جانبازان, آزادگان وایثارگران انقلاب درکانون الزهرای کاشان برگزار شد .

انجمن راویان دفاع مقدس درکانون الزهرای کاشان

سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 13:40

انجمن راویان دفاع مقدس منطقه کاشان با حضور رزمندگان سالهای دفاع مقدس , جانبازان, آزادگان وایثارگران انقلاب درکانون الزهرای کاشان برگزار شد .

در این مراسم سردار حاج جواد ملکی درسخنانی با گرامیداشت سالروز سیزده آبان روزملی مبارزه بااستکبار جهانی وروز دانش آموزگفت: آمریکا امروز پیشرفته ترین هواپیماها وسلاحها را دراختیار دارد واز کشتن یک میلیون نفر برای حاکم کردن خود در ایران واهمه ندارد وتنها چیزی که نمی تواند برآن سیطره پیدا کند ایمان مردم وداشتن امامی قوی و توانمند بوده که با رهبری مقتدرانه خود راه نفوذ راآمریکا دراین کشوررا بسته است .

وی با ذکر فراز هائی از بیانات اخیر مقام معظم رهبری که مذاکره با آمریکا نتیجه ای ندارد افزود: آمریکا از ابتدا با اساس این نظام مخالف بوده وهست وبا کشوری بنام جمهوری اسلامی ایران که درراس آن ولایت فقیه بوده مخالف است .

سردار ملکی دربخش دیگری از سخنانش ضمن بیان خاطراتی از سالهای دفاع مقدس پیروزیهای آن دوران را هدایتها وعنایات خداوندی دانست وگفت:شکی نیست , این موفقیتهائی که درصحنه های مختلف به ویژه درعلمی سیاسی ونظامی نصیب ما می شود از دعای خیر ورضایت شهدای ماست .

وی همچنین به توانمندیهای سپاه, بسیج, ارتش ونیروی انتظامی که با هدایتهای فرماندهی کل قوا درساخت نیازها وتجهیزات نظامی به ویژه ساخت موشکهائی با برد دوهزار کیلومتر اشاره کردوگفت : اگر مسئولان ماهم محکم بایستند واز برخی از واردات بیهوده جلوگیری کنند می توانند برمشکلات فائق آیند .

در پایان این مراسم مداح اهلبیت س نادری با با ذکر مصائبی درسوک یازدهمین امام معصوم س امام حسن عسگری س به نوحه خوانی وسینه زنی پرداخت .

خواندن 294 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.