سردار سلیمانی

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 18 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

:هرکس ببیند شاهی زور می گوید حرام خدا را حلال کرده,پیمان خدا را شکسته , از مسیر خدا بیرون رفته, رفتارش گناه آلود شده اگر راهش را از

دومین شب عزاداری کربلائیهاوسخنرانی حجت الاسلام خانی(اول محرم)

یکشنبه, 07 مهر 1398 ساعت 13:35

حجت الاسلام خانی دردومین شب سخنرانی خودکه پیرامون تشابه قیام امام حسین بااصحاب کهف واینکه حرف حق را چگونه بزنیم که پذیرش داشته باشدگفت: عزاداری وگریه برای مصائب اهلبیت س پسندیده است بلکه تدبر و تفکر بر سخنان حضرت مهمتراست.

وی به یکی از خطبه های امام حسین ع اشاره کرد وگفت: هرکس ببیند شاهی زور می گوید حرام خدا را حلال کرده,پیمان خدا را شکسته , از مسیر خدا بیرون رفته, رفتارش گناه آلود شده اگر راهش را از این سلطان جدا نکند با آن سلطان جائر شریک است .

این کارشناس مذهبی افزود: این مهم اگر محقق نشودبجای طاعت خدا طاعت شیطان شود,فساد فرا گیر می شود, حدود خدا روی زمین بماند بیت المال به تاراج می رود.

حجت الاسلام خانی ادامه داد: فرموده های امام حسین ع در این خصوص یادمیدهداز تنها بودن وجدا شدن از چامعه پر فساد نباید ترسید وهمواره باید برای حاکم کردن ارزشهای دینی تلاش کرد .

عزاداری کربلائیهای مقیم کاشان در محرم امسال با اچرای برنامه های متنوع عزاداری یاد وخاطره این ایام را گرامی می دارند.ده شب اول عزاداری محرم با سخنرانی حجت الاسلام خانی خواهد بود.

عزاداری حضرت قاسم ع در شب هفتم ,پوشیدن کفن وعزاداری دوره ای در چند عزا خانه در شب عاشورا, کاروان بنی اسد وخیمه سوزی درشب 12 محرم وایستگاههای پذیرائی شب وتوزیع صبحانه درمناسبتهای مختلف این ماه از دیگر برنامه های هئیت کربلائیها کاشان می باشد .                                                  

خواندن 50 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.