fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 48 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

دیدارهای نوروزی فرماندار با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شهردار کاشان

دیدارهای نوروزی فرماندار با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شهردار کاشان

شنبه, 17 فروردين 1398 ساعت 11:56

علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان در برنامه دیدارهای نوروزی با دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و همچنین دکتر صفاری نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر به صورت جداگانه دیدار و گفتگو کرد.

سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مهم و اثر گذار فرماندار در مدیریت بحران و کنترل شرایط نامساعد بارندگی‌های اخیر در هفته گذشته و بهره گیری از توان رادیو کاشان در اطلاع رسانی به مردم به صورت ویژه برنامه شبانه از زحمات فرماندار تقدیر و تشکر نمود و خواستار ایمن سازی مسیر های رودخانه های فصلی پر خطر در اطراف کاشان شد.

دکتر صفاری نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در دیدار نوروزی با علی اکبر مرتضایی ضمن تشکر از زحمات وی در طول شش ماه اخیر، از تلاش و پشتکار و پیگیری برای رفع مشکلات مردم و رفع موانع تولید از صنایع بخش قمصر کاشان تقدیر و تشکر نمود.

سعید ابریشمی راد، شهردار کاشان نیز به همراه جمعی از مدیران شهری به منظور دیدار نوروزی با فرماندار ویژه شهرستان کاشان در دفتر ایشان حاضر شد؛ علی اکبر مرتضایی با قدردانی از اجرای طرح ترافیکی شهرداری ویژه ایام نوروز، آن را گامی مثبت برای تسهیل در عبور و مرور گردشگران دانست.

فرماندار ویژه کاشان، همچنین با تأکید بر ضرورت همکاری دستگاه‌ها و نهادهای دولتی برای اجرای پروژه زیرگذر بزرگ کاشان، بر تسریع در عملیات اجرایی این پروژه و تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرداری در سال جدید تاکید کرد.

خواندن 525 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.