سردار سلیمانی

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 26 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

دکتر نمکی از اولین رئیس دانشکده علوم پزشکی کاشان بودند که پس از ادغام با مجموعه های درمانی بدلیل خدمات شایانش به تهران منتقل ومعاونت بهداشت ودرمان را عهده دار شدند .

هفتمین روز درگذشت والده دکتر نمکی

یکشنبه, 07 مهر 1398 ساعت 14:43

هفتمین روز درگذشت حاجیه خانم ایرانخواهی متعلقه مرحوم حاج عباس نمکی والده مکرمه دکتر سعید نمکی وزیربهداشت ودرمان وآموزش پزشکی , مراسمی در مسجد الحسین ع خ امیرکبیر کاشان با شکوه فراوان برگزار شد.

دراین مراسم که قشرهای مختلف مردم از جمله جامعه پزشکی , اساتید حوزه ودانشگاه ودیگر قشرهای مختلف مردم حضور داشتند پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ومدیحه سرائی , دبیر جامعه روحانیت کاشان در سحنانی اهمیت خدمت به پدر ومادر را یاداور شد وگفت: این یک افتخار برای مردم ولایت پذیرخدمتگزار ومتدین کاشان همین بس که لیاقت داشتندکه یکی ازخدمتگزاران صدیق کشور از این شهر باشد .

وی با قدردانی وتشکراز مجموعه خانواده بهداشت ودرمان کاشان که با حضور خود نسبت به این این خدمتگزارابراز همددردی کنند گفت: دکتر نمکی از اولین رئیس دانشکده علوم پزشکی کاشان بودند که پس از ادغام با مجموعه های درمانی بدلیل خدمات شایانش به تهران منتقل ومعاونت بهداشت ودرمان را عهده دار شدند .

حجت الاسلام شاه فضل با یاد وخاطره آیت الله سید مهدی یثربی امام جمعه فقید شهرمان که برای تشکیل دانشگاه علوم پزشکی کاشان زحمات زیادی کشیدند وبرای تبدیل این مکان به مسجد که با کمک ابوی گرام دکتر نمکی که از خیرین بنام بودند طلب مغفرت وآمرش کرد واین نکته هم اضافه کرد که دکتر نمکی مطلبی فرمودند که من این مسئولیت برای برای آخرتم پذیرفتم .در این مراسم مسئولان فرماندار ونماینده مردم کاشان وآران وبیدگل علما وروحانیون اساتید دانشگاه وصنوف مختلف و مجموعه خدمتگراران بهداشت ودرمان شهرستان کاشان وشهرهای همجوار با حضوردراین مجلس ضایعه فقدان والده مکرمه وزیربهداشت ودرمان وآموزش پزشکی تسلیت گفتند.

خواندن 71 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.