fajr 1400 01

انتخابات 1400

  • پینگ پنگ اصلاح قانون انتخابات میان دولت و مجلس
    ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: مجلس از نظرات و پیشنهادات دولت در خصوص لایحه جامع اصلاح قانون انتخابات استقبال می کند.
  • ببینید | انتقاد سلیمی نمین از شورای نگهبان در خصوص رد صلاحیت لاریجانی
    عباس سلیمی نمین، مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در گفتگو با برنامه برنامه "دستخط" گفت: جایگاه شورای نگهبان را بسیار مهم و تعیین‌کننده برای نظام می‌دانم اما در عین حال معتقد خطای انسانی هستم.
  • ببینید | آیت الله مصباحی مقدم: از عدم احراز صلاحیت لاریجانی تعجب کردم
    مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص و مجلس خبرگان رهبری گفت: علی لاریجانی ۳دوره رئیس مجلس بود و همچنین نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی بوده است و هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رهبری است؛ شورای نگهبان کسی را با این سوابق تایید صلاحیت نکند برای من تعجب آمیز است. واقعا برخورد آقای لاریجانی در این موضوع بسیار خوب بود. من تحلیلم این بود که رهبری نسبت به اتفاقی که رخ داد ناخوشنود هستند؛ برداشت من این بود که واکنش رهبری به اصل عدم احراز صلاحیت لاریجانی بود. در موضوع عدم احراز صلاحیت آقای لاریجانی، رهبر انقلاب ضرورت ندانستند که حکم حکومتی بدهند. منبع: خبرفوری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و سخنگوی کمیته بحران شهرستان کاشان از اعمال محدودیت هایی برای سفر به قم خبرداد.

ستاد مقابله با کرونای منطقه کاشان اعلام کرد؛ از سفر به استان قم جدا پرهیز کنید

یکشنبه, 11 اسفند 1398 ساعت 22:45
دکتر سید علیرضا مروجی با اعلام این خبر گفت: براساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا ویروس از همشهریان کاشان و آران و بیدگل درخواست می شود از سفر به استان قم جدا پرهیز کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و سخنگوی کمیته بحران شهرستان کاشان افزود: بر اساس این مصوبه محدودیتهایی برای ورود و خروج به این استان اعمال شده است.