جهش تولید

تهران خود را برای استقبال از حضرت امام (ره) آماده کرده بود، فضای ایران اسلامی فضای مهر ومحبت ، صفا وصمیمیت ، وحدت , همکاری وهمیاری بود.

خاطرات دهه فجر از زبان موسس رسانه فجر

چهارشنبه, 24 بهمن 1397 ساعت 13:55

         تهران خود را برای استقبال از حضرت امام (ره) آماده کرده بود، فضای ایران اسلامی فضای مهر ومحبت ، صفا وصمیمیت ، وحدت , همکاری وهمیاری بود.

         

        تمامی قشرهای مختلف مردم اعم از مسئولان حوزوی ودانشگاهی سیل خروشان جمعیت مسیر سی وسه کیلومتری فرودگاه تا بهشت زهرا را پوشانیده بود. من در آن موقع عضو یکی از گروههای سرود خمینی ای امام که قرار بود در میدان آزادی اجرای برنامه کنم بودم ، مسئول گروه حسینعلی شریف قاری و موذن برتر کشور بود که مدتها بود برخی از سرودها را تمرین می کردیم ، علاوه برآن سرباز مهندسی ارتش واقع در حوالی میدان انقلاب (24 اسفند) بودم خودم را به میدان آزادی رساندم ، دوربینی که در اختیار داشتم از حضور مردم در راهپیمائی عکسهائی گرفتم که موجود است . حدود ساعت ده ونیم بود که با ورود بلیزر حضرت امام به آن محل توانستیم سرود خمینی ای امام را اجرا کنیم .

از سوئی دیگر درمحل خدمتم جنب و جوش خاص حاکم بود ، این محل نظامی بدلیل همراهی اکثر فرماندهان وپرسنل آزادی خاصی برخوردار بود ، دراین واحد مهندسی نقشه تمامی پادگانها ی کشور طراحی ویا نقشه های آن زیر نظر مستشاران ناتو اداره می شد وگفته می شد این پادگان تحت نظر یک گروهبان آمریکائی است .

         شب 12 بهمن بچه ها در آسایشگاه جمع بودند ومنتظر بودند تلویزیون ورود حضرت امام را نشان بدهد که با نمایش آن شور وحال زاید الوصفی حاکم بو وفریاد اله واکبر و صلوات فضای آسایشگاه را عطر آگین کرده بود که در این اسثنا خیلی از افراد را هم خوش نیامد ، در عین حال تحولات 12 بهمن تا 22 بهمن به نحوی بود که روز به روز به اوج انقلاب افزوده می شد به نحوی که با زدو خورد ها ی پراکنده در حوالی پادگان نیروی هوائی واطراف گارد شاهنشاهی آرام آرام این پادگانها به تصرف نیروهای انقلاب در امد ، وبا گسترش آن به منطقه ولیعصر و جام جم این درگیریها به داخل صداو سیما رسید ورادیو تلویزیون هم به تصرف نیروهای انقلاب درآمد وگوینده صدای انقلاب اسلامی وفروپاشی نظام 2500 ساله شاهنشاهی را به گوش جهانیان رساند .