fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 28 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

امروز مردم قدردان و شهید پرور استان خوزستان به مانند همان دوران هشت ساله دفاع مقدس از زن و مرد پیر وجوان برای بدرقه فرمانده تمام قد در خیابانها ایستاده اند تا این گل پر پر شده را بر دستان خود تشییع کنند.

خوزستان به احترام سردار تمام قد ایستاد

یکشنبه, 15 دی 1398 ساعت 11:19

اهواز- در حالی که قرار بود مراسم تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس در ساعت هشت صبح آغاز شود ولی به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت پیکر مطهر این شهید والا مقام هنوز به میدان مولوی اهواز نرسیده است.

خوزستان مهد شهیدان هشت سال دفاع مقدس امروز به یاد آن دوران، شهیدی دیگر را بدرقه می کند؛ شهیدی که خود در آن دوران در خوزستان همرزمانش را بارها و بارها تا دروازه بهشت بدرقه کرد و امروز میهمان همرزمان شهیدش می باشد.امروز مردم قدردان و شهید پرور استان خوزستان به مانند همان دوران هشت ساله دفاع مقدس از زن و مرد پیر وجوان برای بدرقه فرمانده تمام قد در خیابانها ایستاده اند تا این گل پر پر شده را بر دستان خود تشییع کنند.

امروز خوزستان بار دیگر فضایی کربلایی به خود گرفته و کسی در خانه نمانده بلکه به احترام سردار دلها، به خیابانها آمده اند تا دین خود را به او ادا کنند و بگویند سردار ما نمی گذاریم سلاحت بر زمین بماند و تا نابودی کفر راهت را ادامه خواهیم داد. اهواز امروز نشان از یک روز عادی ندارد بلکه حال و هوایی عاشورایی دارد. فارس ، عرب ، بختیاری، شوشتری، دزفولی، بهبهانی ، عشایر ، کارمندان، دانشجویان، دانش آموزان و همه وهمه خود را به میدان مولوی اهواز رسانده تا در برابر فرمانده خود تعظیم نمایند.

خوزستان سراسر شور و عشق  امروز  نینوایی و حسینی است. همه بر سر و سینه می زنند.گریان هستند. نوحه سر می دهند و به عشق محبوبشان حاج قاسم آمده اند تا با او تجدید میثاق کنند. قلم در توصیف این همه شور و هیجان مردم قدرشناس خوزستانی در استقبال از یک مرد از جنس مردم ناتوان است. امروز مردم خوزستان فارغ از رنگهای سیاسی و جناحی  و بدور از قومیت‌ها یک‌بار دیگر مانند زمان دفاع مقدس متحد و منسجم در یک مراسم باشکوه حاضر شده اند. مردم خوزستان از روز گذشته که خبر تشییع پیکر مطهر سردار قاسم سلیمانی را شنیده اند در خیابان‌ها و در مسیر انتقال پیکرش مانده اند و بسیاری از افراد شب را در این مسیر سر کرده اند.

فرودگاه اهواز، بیمارستان نفت، خیابانهای ساحلی تا میدان مولوی از شب گذشته تا کنون شاهد حضور مردم قدردان و انقلابی خوزستان است که به عشق یک مرد فداکار که سایه داعش را از سر نظامشان دور کرد به این خیابانها آمده اند. امروز بار دیگر مردم خوزستان علی رغم همه مشکلات اقتصادی اعلام کردند که در زمینه ارزشها، شهدا ، انقلاب و نظام با کسی تعارف ندارند و اجازه نخواهند داد کسی به نظامشان چشم بد داشته باشد.

این مردم ولایی خوزستان نشان دادند که روحیه انقلابی  آنها همچنان زنده است و برای اعتلای نظام از جانشان دریغ نخواهند کرد.حتی معلولان وجانبازان هم امروز خود را به خیل عظیم جمعیت تشییع کننده سردار قاسم سلیمانی رسانده اند تا سهمی از این مشارکت را به خود اختصاص دهند.

مردم مهربان عرب خوزستان در رثای سردار بی ادعایشان یزله می کنند و با صدای بلند می گویند سردار تو دیروز در سیل به یاریمان آمدی و ما امروز در پاسداشت تو حاضر شدیم تا بگوییم محبتهایت را فراموش نخواهیم کرد.

دشمنان نظام با دیدن این صحنه ها رعشه بر اندامشان خواهد افتاد .مردم با حضورشان اعلام کردند که همه سلیمانی هستند و تفکرشان سلیمانی است و هیچ‌گاه در برابر ظلم وستم و تعدی آنان سرخم نخواهند کرد و در مقابل دشمنان خواهند ایستاد. باید به این صلابت مردم مقاوم خوزستان آفرین گفت که قدردان مجاهدتهای فرزندان خود هستند.

شهید قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران به همراه تعدادی از همرزمانش روز جمعه به دست بدترین و شرورترین جنایتکاران جهان یعنی آمریکاییها در حومه فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

خواندن 847 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.