fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 196 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

همزمان با سالروز شهادت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا س آئین گرامی‌داشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور گسترده مردم کاشان در مصلای بقیه الله الاعظم (عج) این شهر باشکوه فراوان برگزار شد

یاد بودشهید سپهبد سلیمانی در مصلای بقیه الله الاعظم (عج) کاشان

پنج شنبه, 19 دی 1398 ساعت 20:56

دراین مراسم ، سردار محمود چهارباغی ، با بیان اینکه آمریکایی‌ها زمانی که در منطقه آمدند، داعش را به صورت نیابتی وارد عراق کردند، گفت : نمایندگان آمریکا قبل از ورود آنان به منطقه خرابکاری‌های متعددی را به وجود آورده بودند.
این همرزم سردار شهید سلیمانی ضمن اشاره به وضعیت ناآرام سوریه در اوایل حضور داعش در منطقه ابراز داشت: مقر فرماندهی سردار شهید سلیمانی در حرم حضرت زینب(س) قرار داشت و در آن وضعیت ارتش سوریه امیدی به بقا نداشت در حالی که سردار شهید سلیمانی در نخستین گام خود به ارتش سوریه روحیه امیدواری را دمید.
وی با بیان اینکه حضور و یا صدای سردار شهید سلیمانی در جبهه‌های جنگ موجب تقویت چند برابری نیروهای اسلام می‌شد، گفت: تعدادی از رزمندگان فاطمیون، زینبیون، حیدریون و مستشاران ایرانی در کشور سوریه حضور پیدا کردند در حالی که رزمندگان عراقی حاضر در کشور سوریه کشورشان درگیر جنگ با داعش بود.
چهارباغی با بیان اینکه سردار شهید سلیمانی با تدبیر در تمامی عرصه‌های جنگ حضور داشتند، تصریح کرد: شهرهای کشور سوریه یکی پس از دیگری آزاد می‌شد و رضایت در چهره سردار شهید سلیمانی نیز موج می‌زد؛ جنوب حلب، شرق و غرب سوریه با کوشش رزمندگان اسلام آزاد شد.
وی ضمن اشاره به اهمیت شهر حلب سوریه تاکید کرد: در مقطعی از زمان نیروها محاصره شدند اما سردار سلیمانی هیچ گاه از این حلقه محاصره خارج نشد و با حضور یک ماهه خود در منطقه باعث شد تا رزمندگان اسلام از محاصره خارج شوند.
مسئول توپخانه ستاد کل نیروهای مسلح ضمن اشاره به دستاوردهای مختلف سردار شهید سلیمانی در صحنه‌های مختلف جنگ اذعان داشت: دلیل آنکه مردم حلب و سایر شهرهای سوریه در سوگ شهادت سردار سلیمانی به سر و سینه می‌زنند، آن است که در لحظه به لحظه آزادی سردار سلیمانی کنارشان بود.
وی ضمن اشاره به تشییع باشکوه سردار شهید سلیمانی افزود: تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی با شکوه هر چه بالاتر برگزار شد و ایران به خون‌خواهی حوق به ناحق ریخته شده این سردار شهید و با اجازه رهبر معظم انقلاب در گام نخست انتقام سخت به پایگاه نظامی عین الاسد در عراق جندین موشک زدند.
چهارباغی با بیان اینکه ترامپ در همان ابتدا تسلیم شده بود، ابراز داشت: آن کشورهایی که چمدان چمدان پول به آمریکا می‌دادند تا از آنان حفاظت کند متوجه شدند که تجهیزات آمریکایی در مقابل دانش بومی ایران بی‌تاثیر است و این مهم نشان دهنده حقارت آمریکا بود .
این مراسم که با اجرای چندبرنامه فرهنگی وپخش چند کلیپ توام بود تنی چند از مداحان در سوک شهادت مظلومانه صدیقه طاهره فاطمه زهرا س به نوحه خوانی وسینه زنی پرداختند  .

خواندن 264 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.