fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 38 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات: شماری از عناصری که در تلاش برای جمع آوری اطلاعات از اغتشاشات و انتقال آن‌ها به خارج کشور برای ارائه به بیگانگان بودند قبل از هرگونه اقدام، شناسائی و بازداشت شدند.

وزارت اطلاعات اعلام کرد بازداشت عناصر مرتبط با سرویس اطلاعاتی آمریکا

چهارشنبه, 06 آذر 1398 ساعت 19:43

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی این وزارتخانه وی افزود: عناصر مذکور که با بودجه سرویس اطلاعاتی آمریکا (CIA) در کشور‌های مختلف آموزش‌های لازم برای جمع آوری اطلاعات در پوشش شهروند خبرنگاری را دیده بودند، از مدت‌ها قبل تحت رصد اطلاعاتی قرار داشتند و پس از اوج گیری اغتشاشات، مشخص شد که دستوراتی برای حضور در اغتشاشات و تهیه گزارش‌های دقیق و به ویژه تصویری دریافت کرده اند.
این مقام اطلاعاتی اضافه کرد: بر این اساس ۶ نفر از این افراد در زمان حضور در صحنه‌های اغتشاش و اجرای دستورات عناصر سرویس اطلاعاتی دستگیر شدند و ۲ نفر دیگر نیز که اقدام به جمع آوری اطلاعات و قصد انتقال آن به خارج از کشور را داشتند؛ قبل از خروج از کشور شناسایی و دستگیر شدند.
مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات ضمن تأکید بر هوشیاری و مراقبت سربازان گمنام امام زمان (عج) در صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: سایر افراد مرتبط با این شبکه در سطح کشور تحت رصد قرار دارند و در صورت هرگونه اقدام مغایر با امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران، با آن برخورد قضایی و امنیتی خواهد شد.

خواندن 456 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.