fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 38 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مراسم تجلیل ازسید مسعودجمال بنیانگزار ورزش صبحگاهی کاشان با حضور ورزشکاران این شهر وخانواده آن مرحوم در سالن باشگاه تختی این شهر با شکوه فراوان برگزار شد .

تجلیل ورزشکاران صبحگاهی کاشان از سید مسعودجمال

یکشنبه, 26 اسفند 1397 ساعت 14:07

مراسم تجلیل ازسید مسعودجمال بنیانگزار ورزش صبحگاهی کاشان با حضور ورزشکاران این شهر وخانواده آن مرحوم در سالن باشگاه تختی این شهر با شکوه فراوان برگزار شد .

در این مراسم پس از انجام ورزش صبحگاهی وقرائت زیارت پرفیض عاشورا ومدیحه سرائی که در فضائی آکنده از معنویت برگزار شد , یکی از فرهنگیان ورزشکار در سخنانی با ارج نهادن از مقام والای این اسوه ورزشی,این ضایعه دردناک را برای خانواده آن مرحوم وجامعه ورزشی سنگین توصیف کرد .

حاج احمد جلوداریان تصریح کرد : این فقید سعید نه تنها درزمینه های مختلف حوزه ورزش متخصص وصاحبنظر بود و آن را با دید اخلاق پهلوانی نگاه می کرد بلکه عمربا برکت خود را در راه ارتقای دانش صنعت نساجی سپری کرد و محیط تولید وصنعت را نیز بگونه ای مدیریت کرد ,که هیچ نیروی کاری تحت امرش از او ناراضی وگله مند نبود .

یکی دیگر از ورزشکاران هم ازمهندس سید مسعود جمال به عنوان فردی با صفاوصمیمت, با وفا و با ادب , صبوروخوش نیت,متواضع وباشخصیت ,فرهیخته وتحصیکرده و متخصص درحوزه اقتصاد وتولید نام برد .

سید محمود جمال هم ازطرف خانواده از بذل محبتی که قشرهای مختلف مردم نسبت به خانواده مصیبت زده انجام داده اند تشکر وقدردانی کرد.

مهندس سیدمسعود جمال ازاسوه های ورزش کاشان پس از مدتی درد ورنج ناشی ازبیماری خاص در سن 64 سالگی دار فانی را وداع گفت وبه جوار حق شتافت .

پیکرپاک این فقید سعید بعدازظهرروزشنبه 11 اسفندماه 97 ازمسجدامیرالمومنین ع خیابان آیت اله کاشانی تا حسینیه چهل تن این شهرتشییع ودرمقبره خانوادگیشان درجوارمقبره آیت الله رضوی ودیگربزرگان شهر,بخاک سپرده شد .

خواندن 921 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.