fajr 1400 01

انتخابات 1400

  • پینگ پنگ اصلاح قانون انتخابات میان دولت و مجلس
    ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: مجلس از نظرات و پیشنهادات دولت در خصوص لایحه جامع اصلاح قانون انتخابات استقبال می کند.
  • ببینید | انتقاد سلیمی نمین از شورای نگهبان در خصوص رد صلاحیت لاریجانی
    عباس سلیمی نمین، مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در گفتگو با برنامه برنامه "دستخط" گفت: جایگاه شورای نگهبان را بسیار مهم و تعیین‌کننده برای نظام می‌دانم اما در عین حال معتقد خطای انسانی هستم.
  • ببینید | آیت الله مصباحی مقدم: از عدم احراز صلاحیت لاریجانی تعجب کردم
    مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص و مجلس خبرگان رهبری گفت: علی لاریجانی ۳دوره رئیس مجلس بود و همچنین نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی بوده است و هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رهبری است؛ شورای نگهبان کسی را با این سوابق تایید صلاحیت نکند برای من تعجب آمیز است. واقعا برخورد آقای لاریجانی در این موضوع بسیار خوب بود. من تحلیلم این بود که رهبری نسبت به اتفاقی که رخ داد ناخوشنود هستند؛ برداشت من این بود که واکنش رهبری به اصل عدم احراز صلاحیت لاریجانی بود. در موضوع عدم احراز صلاحیت آقای لاریجانی، رهبر انقلاب ضرورت ندانستند که حکم حکومتی بدهند. منبع: خبرفوری

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 153 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مراسم تجلیل ازسید مسعودجمال بنیانگزار ورزش صبحگاهی کاشان با حضور ورزشکاران این شهر وخانواده آن مرحوم در سالن باشگاه تختی این شهر با شکوه فراوان برگزار شد .

تجلیل ورزشکاران صبحگاهی کاشان از سید مسعودجمال

یکشنبه, 26 اسفند 1397 ساعت 14:07

مراسم تجلیل ازسید مسعودجمال بنیانگزار ورزش صبحگاهی کاشان با حضور ورزشکاران این شهر وخانواده آن مرحوم در سالن باشگاه تختی این شهر با شکوه فراوان برگزار شد .

در این مراسم پس از انجام ورزش صبحگاهی وقرائت زیارت پرفیض عاشورا ومدیحه سرائی که در فضائی آکنده از معنویت برگزار شد , یکی از فرهنگیان ورزشکار در سخنانی با ارج نهادن از مقام والای این اسوه ورزشی,این ضایعه دردناک را برای خانواده آن مرحوم وجامعه ورزشی سنگین توصیف کرد .

حاج احمد جلوداریان تصریح کرد : این فقید سعید نه تنها درزمینه های مختلف حوزه ورزش متخصص وصاحبنظر بود و آن را با دید اخلاق پهلوانی نگاه می کرد بلکه عمربا برکت خود را در راه ارتقای دانش صنعت نساجی سپری کرد و محیط تولید وصنعت را نیز بگونه ای مدیریت کرد ,که هیچ نیروی کاری تحت امرش از او ناراضی وگله مند نبود .

یکی دیگر از ورزشکاران هم ازمهندس سید مسعود جمال به عنوان فردی با صفاوصمیمت, با وفا و با ادب , صبوروخوش نیت,متواضع وباشخصیت ,فرهیخته وتحصیکرده و متخصص درحوزه اقتصاد وتولید نام برد .

سید محمود جمال هم ازطرف خانواده از بذل محبتی که قشرهای مختلف مردم نسبت به خانواده مصیبت زده انجام داده اند تشکر وقدردانی کرد.

مهندس سیدمسعود جمال ازاسوه های ورزش کاشان پس از مدتی درد ورنج ناشی ازبیماری خاص در سن 64 سالگی دار فانی را وداع گفت وبه جوار حق شتافت .

پیکرپاک این فقید سعید بعدازظهرروزشنبه 11 اسفندماه 97 ازمسجدامیرالمومنین ع خیابان آیت اله کاشانی تا حسینیه چهل تن این شهرتشییع ودرمقبره خانوادگیشان درجوارمقبره آیت الله رضوی ودیگربزرگان شهر,بخاک سپرده شد .

خواندن 515 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.