fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

رسانه های آفریقایی در روزهای درخشش آیاندا پاتوسی در استقلال از رقم انتقال پاتوسی به استقلال گزارش هایی را منتشر کرده اند و از مبلغ حدود ۳۷۰ هزار دلار صحبت به میان آورده اند.

ادعای رسانه های آفریقایی از دستمزد چهار میلیارد تومانی پاتوسی در استقلال

چهارشنبه, 08 اسفند 1397 ساعت 22:29

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

انتقال پاتوسی به استقلال نه حالا که او در ترکیب شفر می درخشد که از همان ابتدا ، سروصدای زیادی در رسانه‌های آفریقایی داشته است. آنها به این ترانسفر، صفت «شوکه‌کننده» را داده‌ و می دهند. Sowetan live درباره جا‌به‌جایی پاتوسی تیتر «پول بزرگ» را کار کرده است.

آنها معتقدند استقلال تا پایان ژوئن ۲۰۱۹ به باشگاه کیپ‌تاون‌سیتی، پنج میلیون راند آفریقای‌جنوبی یعنی حدود ۳۷۰ هزار دلار پرداخت می‌کند و اگر قرارداد آبی‌ها با پاتوسی ادامه‌دار باشد، ۱۰ میلیون راند دیگر هم به باشگاه آفریقایی خواهد رسید و جمعا چیزی حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار دلار نصیب آنها می‌شود.

در ضمن خود پاتوسی هم چهار میلیون راند به‌عنوان دستمزد و ۴۷۴ هزار راند به‌عنوان مالیات از باشگاه استقلال دریافت می‌کند که روی هم چیزی حدود ۳۳۵ هزار دلار خواهد بود.
باید دید مدیریت باشگاه استقلال،در این‌باره چه نظری دارد. اگر این مساله صحت داشته باشد، پاتوسی با توجه به دلار امروز نزدیک به چهار میلیارد تومان از استقلال دریافت می‌کند و باشگاه آفریقایی هم حداقل همین مبلغ را تا پایان ژوئن از آبی‌های تهران دریافت می‌کند که در نوع خود بی‌سابقه است.
رقمی که البته با توجه به درخشش پاتوسی و قیاس این مبلغ با رقم بسیاری از ستاره های بی کیفیت که بیشتر از او هم گرفته و می گیرند و بازدهی لازم را هم ندارند ، شاید چندان هم گران محسوب نشود.

خواندن 906 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.