fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 30 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

،در ششمین روز از هفته دولت ۳ طرح عمرانی در حوزه بهداشتی،فرهنگی و ورزشی در بخش مرکزی کاشان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی یک طرح ترافیکی و عمران شهری با حضور نماینده مردم شهرستان های کاشان وآران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه کاشان،

طرح های عمرانی برگزیده کاشان به بهره برداری رسید

جمعه, 08 شهریور 1398 ساعت 15:11

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان،در ششمین روز از هفته دولت ۳ طرح عمرانی در حوزه بهداشتی،فرهنگی و ورزشی در کاشان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی یک طرح ترافیکی و عمران شهری با حضور نماینده مردم شهرستان های کاشان وآران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه کاشان، شهردار و تنی چند از مسولان شهرستان آغاز شد.

علی اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان از مرکز خدمات جامع سلامت گلابچی، احیای آب انبار و آمفی تئاتر روباز دارکوب و زمین چمن مصنوعی به عنوان پروژه های مورد بهره برداری در کاشان نام برد.

مرتضایی افزود: مرکز خدمات جامع سلامت گلابچی در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع و زیربنای ۵۷۰ مترمربع با اعتبار یکصدو ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارهای دانشگاه علوم پزشکی و ملی ساخته شده است و این مرکز ۴ هزار و ۳۱ خانوار را زیر پوشش دارد.

مرتضایی با تاکید بر رعایت استانداردها در تامین سرانه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی شهروندان خاطر نشان کرد: به همت شهرداری کاشان، با احیاء آب انبار دارکوب و تعریف کاربری جدید، آمفی تئاتری روباز با مساحت ۵۲۰ مترمربع با صرف اعتباری افزون بر ۱۰ میلیارد ریال در پشت بازار پانخل احداث شده است و همچنین یک باب زمین چمن مصنوعی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع با اعتباری بیش از ۶ میلیارد ریال در فاز ۲ ناجی آباد به بهره برداری رسید.

فرماندار ویژه کاشان گفت:با هدف ایجاد ورودی درخور شان بازار تاریخی کاشان، تامین پارکینگ و خدمات مورد نیاز در ناحیه بازار و ایجادفضای شهری پویا عملیات اجرایی پارکینگ طبقاتی و سرای تجاری چارسو نیز در خیابان باب الحوائج آغاز شد.

به گفته وی؛ این طرح در دو طبقه پارکینگ با ظرفیت ۲۵۰دستگاه خودرو و دوطبقه تجاری و خدماتی با زیربنای ۱۰ هزار مترمربع با اعتباری افرون بر ۲۰۰ میلیارد ریال با سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرا می شود.سبک تلفیقی معماری با الگوی ایرانی-اسلامی و همخوانی با بافت تاریخی آن محدوده از ویژگی های بارز این مجموعه محسوب می شود.

خواندن 831 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.